Toruńska Liga Unihokeja : PUCHAR TLU 2006-2007

Pierwszy turniej o puchar TLU.


W dniach 12 i 19 lutego rozegrany został turniej o Puchar TLU.

Wyniki turnieju:

1. Elegans
2. Erganze
3. Forza
4. FP Team





Wyniki grupowe i finałów:

Grupa A

FP Team - HC KM 3:0
(Dołęga 2, Trombala)

HC KM - Młodzi Gniewni 2:3
(Kiliński, Szymański oraz Demicki 2, Zieliński)

Młodzi Gniewni - FP Team 2:6
(Jędrzejczak, Kłaniecki oraz Dołęga 3, Elszkowski 2, Jóźwiak)

Kolejność:
1. FP Team
2. Młodzi Gniewni
3. HC KM

Grupa B

Forza Toruń - Sory Chłopaki 2:4
(Lutomirski 2 oraz Sarnowski 2, Koperski, Gołowicz)

Kijek Toruń - Sory Chłopaki 2:2
(Siemianowski, Adamkiewicz oraz Koperski 2)

Forza Toruń - Kijek Toruń 5:1
(Lutomirski 2, Łączny, Jaworski, Sitarz oraz Renusz)

Kolejność:
1. Sory Chłopaki
2. Forza Toruń
3. Kijek Toruń

Grupa C

Elegans - Grube Kije 3:0
(Dróżyński, Górski, Czubak)

THC Laska - Grube Kije 0:7
(Bejgrowicz 5, Borodo, Blachowski)

THC Laska - Elegans 1:7
(Reszka oraz Polak 3, Górski 2, Orłowski, Dróżyński)

Kolejność:
1. Elegans
2. Grube Kije
3. THC Laska

Grupa D

TKU - Erganze 7:2
(Wasiak 3, Smoliński 2, Winiarski, Wojciechowski oraz Mazurski, Fleiszer)

Black End1 - Erganze 2:5
(Małek 2 oraz Mazurski 3, Walaszek, Piętak)

TKU - Black End1 2:0
(Księżny, Wasiak)

Kolejność:
1. TKU
2. Erganze
3. Black End1

W bardzo zaciętym meczu finałowym turnieju o Puchar TLU drużyna Elegans pokonała zespół Erganze 5:4. W meczu o III miejsce Forza Toruń dość pewnie wygrała z FP Team 7:3

Wyniki II dnia turnieju:

Baraże:

Młodzi Gniewni - Kijek Toruń 1:3 (1:1)
(Nowosielski oraz Kiełkowski 2, Renusz)

Grube Kije - Black End1 3:6 (1:3)
(Blachowski, Stankiewicz, Urbański oraz Pronobis 3, Kalinowski 2, Naif Abid)

Erganze - HC KM 3:3 (0:2) k.1:0
(Mazurski 2, Paszkowski oraz Witkowski, Kurlit, Migawa)

Forza Toruń - THC Laska 5:0 walkower
(mecz przerwany przy stanie 0:0)

Ćwierćfinały:

Elegans - Kijek Toruń 5:0 (2:0)
(Czubak 2, Polak, Górski, Orłowski)

FP Team - Black End1 9:1 (3:1)
(Dołęga 5, Elszkowski 2, Jóźwiak, Drwęski oraz Machel)

TKU - Forza Toruń 2:3 (1:1)
(Wasiak 2 oraz Łączny, Kujoth, Sitarz)

Erganze - Sory Chłopaki 4:3 (2:2)
(Mazurski 2, Fleiszer, Skwarczyński oraz Jabłoński 2, Broszkiewicz)

Półfinały:

Erganze - FP Team 4:3 (1:2)
(Mazurski, Piętak, Fleiszer, Skwarczyński oraz Dołęga 3)

Forza Toruń - Elegans 1:2 (1:1)
(Kujoth oraz Orłowski, Górski)

Mecz o III miejsce

Forza Toruń - FP Team 7:3 (1:0)
(Kujoth 3, Pieniak 2, Sitarz, Meger oraz Dołęga 2, Elszkowski)

Finał:

Elegans - Erganze 5:4
(Orłowski 3, Górski, Czubak oraz Mazurski 3, Piętak)

Klasyfikacja strzelców:

Jarosław Dołęga (FP Team) - 15 bramek