Toruńska Liga Unihokeja : STATYSTYKI GRUPOWE

Statystyki


Grupa A

Nazwisko   Pos   #   Drużyna   G   A   Pts   GP   WG   Sht   Min   Y   R
Piotr Kujoth  F  69 KS Forza Toruń  7 9 16 6 0 0 2 0 0
Tomasz Lutomirski  F  28 KS Forza Toruń  9 6 15 7 0 0 0 0 0
Kamil Tyburski  M  5 KS Forza Toruń  6 5 11 6 0 0 2 0 0
Łukasz Bania  F  4 Szara Strefa  10 1 11 6 0 0 6 0 0
Maciej Witkowski    3 HCKM  8 2 10 6 0 0 0 0 0
Bartosz Pradelski    0 Spartakus 2 6 8 6 0 0 2 0 0
Przemysław Łączny  M  3 Szara Strefa  3 5 8 6 0 0 4 0 0
Łukasz Krężel    0 Spartakus 7 0 7 2 0 0 0 0 0
Michał Buczel  F  9 HCKM  3 4 7 5 0 0 0 0 0
Tomasz Bartoszewski    1 HCKM  1 6 7 3 0 0 0 0 0
Maciej Ćwikliński  F  2 Szara Strefa  5 2 7 6 0 0 2 0 0
Kamil Pietrzak    0 Spartakus 5 1 6 5 0 0 0 0 0
Wojciech Nadolny    0 Spartakus 4 2 6 5 0 0 0 0 0
Michał Meger  F  11 KS Forza Toruń  4 2 6 7 0 0 2 0 0
Michał Małek  F  21 Black End1  4 2 6 6 0 0 4 0 0
Daniel Barczewski  M  19 Black End1  2 4 6 5 0 0 0 0 0
Michał Sitarz  D  14 KS Forza Toruń  5 0 5 6 0 0 0 0 0
Tomasz Samodulski  M  7 Sory Chłopaki  1 4 5 7 0 0 2 0 0
Bartosz Pieniak  F  99 KS Forza Toruń  3 2 5 3 0 0 0 0 0
Miłosz Kaczmar    0 Spartakus 1 4 5 4 0 0 2 0 0
Rafał Wojtczak  F  11 Szara Strefa  3 1 4 6 0 0 0 0 0
Robert Kowalewski  F  5 HCKM  3 1 4 6 0 0 0 0 0
Radosław Koperski  F  11 Sory Chłopaki  3 1 4 6 0 0 0 0 0
Adam Jaworski  D  7 KS Forza Toruń  0 4 4 7 0 0 0 0 0
Marcin Hebda    0 Spartakus 2 2 4 4 0 0 0 0 0
Robert Wojciechowski  D  88 Black End1  1 2 3 6 0 0 0 0 0
Andrzej Wiwatowski  F  10 HCKM  2 1 3 1 0 0 0 0 0
Łukasz Szymkowiak    0 Spartakus 3 0 3 5 0 0 2 0 0
Piotr Renusz  F  8 Kijek Toruń  2 1 3 7 0 0 0 0 0
Tomasz Paszkowski  D  23 KS Forza Toruń  3 0 3 3 0 0 2 0 0
Piotr Parda  M  18 Kijek Toruń  1 2 3 6 0 0 0 0 0
Krzysztof Olaś  F  99 Black End1  2 1 3 4 0 0 2 0 0
Sławomir Broszkiewicz  D  4 Sory Chłopaki  3 0 3 3 0 0 0 0 0
Jarosław Szymański  F  6 HCKM  2 0 2 5 0 0 0 0 0
Łukasz Strychalski  D  15 Kijek Toruń  1 1 2 6 0 0 0 0 0
Arkadiusz Piętak  D  8 KS Forza Toruń  0 2 2 3 0 0 0 0 0
Piotr Kiliński  F  4 HCKM  2 0 2 6 0 0 2 0 0
Aleksander Kaszlewicz  D  99 THC Laska  2 0 2 7 0 0 6 0 0
Paweł Burek  G  1 Sory Chłopaki  0 2 2 7 12 1 0 0 0
Robert Wiśniewski  M  13 Sory Chłopaki  1 0 1 1 0 0 2 0 0
Paweł Szymandera    8 HCKM  0 1 1 4 0 0 4 0 0
Przemysław Szałucki  M  8 Sory Chłopaki  1 0 1 4 0 0 0 0 0
Paweł Sobierajski  D  7 THC Laska  0 1 1 7 0 0 10 0 0
Miłosz Sarnowski  M  9 Sory Chłopaki  1 0 1 5 0 0 0 0 0
Maciej Reszka  F  13 THC Laska  0 1 1 1 0 0 0 0 0
Aleksander Myszka    22 HCKM  0 1 1 2 0 0 2 0 0
Bartosz Migawa    7 HCKM  1 0 1 5 0 0 0 0 0
Bartosz Leźnicki  F  9 Szara Strefa  1 0 1 4 0 0 0 0 0
Przemysław Koperski  F  10 Sory Chłopaki  1 0 1 5 0 0 2 0 0
Bartosz Komenda  D  89 Black End1  0 1 1 5 0 0 4 0 0
Paweł Kiełkowski  M  3 Kijek Toruń  1 0 1 7 0 0 0 0 0
Klaudiusz Kazanecki  G  1 Szara Strefa  0 1 1 6 11 1 0 0 0
Jakub Jabłoński  M  3 Sory Chłopaki  1 0 1 5 0 0 2 0 0
Sławomir Gołaszewski  F  6 Szara Strefa  0 1 1 1 0 0 0 0 0
Michał Fic  M  23 Black End1  1 0 1 4 0 0 4 0 0
Przemysław Czech  D  4 KS Forza Toruń  0 1 1 4 0 0 0 0 0
Łukasz Cetnarowski    0 Spartakus 0 1 1 4 0 0 2 0 0
Sławomir Bomastek  F  66 THC Laska  1 0 1 7 15 0 0 0 0
Karolina Świetlik    0 Spartakus 1 0 1 1 0 0 0 0 0
Maciej Zieliński  F  98 THC Laska  0 0 0 7 0 0 4 0 0
Arkadiusz Zduńczyk  F  12 Szara Strefa  0 0 0 2 0 0 0 0 0
Paweł Więckowski  D  84 THC Laska  0 0 0 2 0 0 0 0 0




Grupa B

Nazwisko   Pos   #   Drużyna   G   A   Pts   GP   WG   Sht   Min   Y   R
Marcin Elszkowski  F  5 FP Team  13 4 17 6 0 0 4 0 0
Bartosz Kurlit  F  9 Avanti  10 4 14 7 0 0 2 0 0
Michał Fleiszer  F  0 Elegans 11 3 14 4 0 0 0 0 0
Krzysztof Mazurski  F  0 Elegans 7 6 13 5 0 0 0 0 0
Marcin Kulpa  F  12 CSAiU Indox. 8 5 13 6 0 0 2 0 0
Maciej Zieliński  F  55 TKU  6 6 12 4 0 0 2 0 0
Miłosz Smoliński  F  26 TC AKSU  7 4 11 7 0 0 0 0 0
Paweł Orłowski  F  77 Elegans 8 3 11 6 0 0 2 0 0
Krzysztof Księżny  F  9 TKU  6 5 11 6 0 0 0 0 0
Jarosław Wasiak  F  6 TKU  8 2 10 6 0 0 0 0 0
Wojciech Postek  F  27 TC AKSU  5 4 9 7 0 0 0 0 0
Maciej Górski  F  21 Elegans 3 6 9 4 0 0 0 0 0
Rafał Kamiński  F  0 TKU  2 6 8 2 0 0 0 0 0
Arkadiusz Kalwasiński  F  7 Avanti  3 5 8 7 0 0 4 0 0
Łukasz Jóźwiak  M  4 FP Team  6 2 8 6 0 0 0 0 0
Ireneusz Bandura  F  9 CSAiU Indox. 6 2 8 4 0 0 2 0 0
Marcin Skonieczny  F  9 FP Team  5 2 7 6 0 0 0 0 0
Maciej Polak  F  69 Elegans 2 4 6 6 0 0 4 0 0
Michał Fijałkowski  F  5 TKU  5 1 6 4 0 0 2 0 0
Andrzej Demicki  F  9 Krwawe Muminy  4 2 6 5 0 0 2 0 0
Łukasz Bejgrowicz  F  0 Grube Kije  4 2 6 6 0 0 8 0 0
Marcin Skwarczyński  F  0 Elegans 4 1 5 5 0 0 2 0 0
Jarosław Kulpa    0 CSAiU Indox. 3 2 5 3 0 0 2 0 0
Bartosz Czubak  F  0 Elegans 3 2 5 5 0 0 0 0 0
Darek Błaszczyk  M  28 FP Team  1 4 5 6 0 0 6 0 0
Marcin Polanowski  F  13 Elegans 2 2 4 4 0 0 0 0 0
Karol Kurlit  F  2 Avanti  2 2 4 7 0 0 2 0 0
Jarosław Dołęga  F  29 FP Team  4 0 4 1 0 0 0 0 0
Radosław Bolek  F  10 TC AKSU  3 1 4 6 0 0 0 0 0
Michał Michalski    0 Grube Kije  3 0 3 4 0 0 4 0 0
Mateusz Kowalski  F  36 TC AKSU  2 1 3 7 0 0 2 0 0
Artur Drwęski  M  33 FP Team  1 2 3 5 0 0 0 0 0
Adam Winiarski  D  87 TC AKSU  0 2 2 7 0 0 0 0 0
Radosław Urbański  G  0 Grube Kije  0 2 2 6 3 0 0 0 0
Przemysław Stelmaszyk  F  10 TKU  1 1 2 1 0 0 0 0 0
Tomasz Stankiewicz  F  11 Grube Kije  1 1 2 5 0 0 0 0 0
Przemysław Kłaniecki  F  10 Krwawe Muminy  0 2 2 6 0 0 0 0 0
Paweł Dróżyński  F  4 Elegans 1 1 2 6 0 0 0 0 0
Daniel Domolewski  D  8 TKU  0 2 2 6 0 0 0 0 0
Marek Chełminiak  D  4 Krwawe Muminy  2 0 2 3 0 0 2 0 0
Tomasz Łykowski  F  7 Krwawe Muminy  2 0 2 6 0 0 0 0 0
Rafał Zieliński  D  5 Krwawe Muminy  1 0 1 6 0 0 0 0 0
Adam Wegenke  F  0 Elegans 0 1 1 1 0 0 0 0 0
Łukasz Pliszczyński    0 Avanti  1 0 1 5 0 0 2 0 0
Konrad Marchlewski  D  1 Avanti  0 1 1 7 0 0 0 0 0
Marcin Kamiński  F  11 CSAiU Indox. 0 1 1 3 0 0 0 0 0
Damian Kłaniecki  D  2 Krwawe Muminy  0 1 1 6 0 0 6 0 0
Tomasz Gumowski    0 Avanti  1 0 1 6 0 0 6 0 0
Jakub Galus  M  8 Krwawe Muminy  0 1 1 5 0 0 4 0 0
Arkadiusz Białuski  D  2 CSAiU Indox. 0 1 1 6 0 0 0 0 0
Przemysław Bińkowski  F  7 CSAiU Indox. 1 0 1 1 0 0 2 0 0
Grzegorz Bandura  G  1 CSAiU Indox. 0 1 1 6 33 0 0 0 0
Radosław Śliwka  D  2 FP Team  0 1 1 2 0 0 0 0 0
Sebastian Zielke  G  1 Krwawe Muminy  0 0 0 6 17 0 0 0 0
Mateusz Zieliński  D  68 TC AKSU  0 0 0 7 0 0 4 0 0
Łukasz Zborowski  D  6 Krwawe Muminy  0 0 0 4 0 0 0 0 0
Mariusz Wojciechowski  D  7 TKU  0 0 0 2 0 0 0 0 0
Marcin Wiwatowski  G  12 Grube Kije  0 0 0 5 11 0 0 0 0
Robert Winiarski    0 Elegans 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Błażej Wilczewski    0 Avanti  0 0 0 5 0 0 0 0 0
Marek Włodkowski  G  99 FP Team  0 0 0 6 10 1 0 0 0
Arkadiusz Trawicki  G  0 Grube Kije  0 0 0 1 10 0 0 0 0



Bramkarze


Grupa A

Nazwisko    #    Drużyna    WG    Sht    GP    Min    Y    R
Mariusz Gałaj   0 Spartakus 3 0 4 0 0 0
Piotr Guzowski   2 HCKM 4 0 1 0 0 0
Paweł Flig   0 Black End1   8 0 1 0 0 0
Mateusz Sosnowski   25 Forza Toruń 9 3 7 0 0 0
Adrian Gałaj   0 Spartakus 9 0 4 0 0 0
Klaudiusz Kazanecki   1 Szara Strefa   11 1 6 0 0 0
Paweł Burek   1 Sory Chłopaki   12 1 7 0 0 0
Michał Piszczek   0 HCKM 13 2 5 0 0 0
Krzysztof Długołęcki   1 THC Laska   16 1 6 2 0 0
Filip Galus   11 Black End1   17 1 6 0 0 0



Grupa B

Nazwisko   #   Drużyna   WG   Sht   GP   Min   Y   R
Damian Kaźmierczak  1 TKU  2 1 2 0 0 0
Radosław Urbański  0 Grube Kije  3 0 6 0 0 0
Mariusz Gębala  2 Elegans 8 3 6 0 0 0
Marek Włodkowski  99 FP Team  10 1 6 0 0 0
Arkadiusz Trawicki  0 Grube Kije  10 0 1 0 0 0
Tomasz Michalski  0 Grube Kije  11 0 6 6 0 0
Marcin Wiwatowski  12 Grube Kije  11 0 5 0 0 0
Łukasz Serkowski  4 Avanti  16 1 6 0 0 0
Sebastian Zielke  1 Krw. Muminy 17 0 6 0 0 0
Karol Achtabowski  15 TKU  22 1 4 0 0 0