Toruńska Liga Unihokeja : Wyniki spotkań

Wyniki spotkań - runda zasadnicza

 

Wyniki 1 kolejki - 30.10.2004
  • Tekaha - UC Atomówki 3:5 (2:2)
  • FP Team - Szara Strefa 19:4 (2:2)
  • TKU - Erganze 9:6 (2:4)
  • End1 - Wychylylybymy 2:4 (2:2)
  • Sory Chłopaki - Indoxynator CSAiU 4:3 (1:1)
  • Team Fałata - Kijek Toruń 7:3 (5:1)
  • Different Kabanz - Elegans 13:3 (5:2) (08.01.2005)

Wyniki 2 kolejki - 6.11.2004
  • Ergänze - Wychylylybymy 15:0 (8:0)
  • End1 - Sory Chłopaki 4:7 (2:4)
  • Indoxynator CSAiU- Team Fałata 2:4 (1:1)
  • Kijek Toruń - Different Kabanz 4:15 (1:7)
  • UC Atomówki - F.P. Team 8:2 (4:1)
  • Szara Strefa - TKU 2:12 (0:6)
  • TeKaHa - Elegans 4:5 (2:1) (04.12.2004)

Wyniki 3 kolejki - 13.11.2004
  • Kijek Toruń - TeKaHa 5:4 (1:2) (08.01.2005)
  • Szara Strefa - Sory Chłopaki 3:1 (1:0)
  • End 1 - Different Kabanz 2:18 (1:5)
  • UC Atomówki - Wychylylybymy 26:3 (9:1)
  • F.P. Team - TKU 1:10 (0:8)
  • Ergänze - Team Fałata 3:2 (2:0)
  • Indoxynator CSAiU - Elegans 9:5 (5:4)

Wyniki 4 kolejki - 20.11.2004
  • Ergänze - Indoxynator CSAiU 10:3 (5:0)
  • Wychylylybymy - Sory Chłopaki 3:10 (2:3)
  • TeKaHa - End 1 3:8 (1:5)
  • Szara Strefa - Kijek Toruń 5:3 (4:1)
  • F.P. Team - Different Kabanz 5:5 (2:2)
  • TKU - Team Fałata 5:4 (1:1) (15.01.2005)
  • UC Atomówki - Elegans 14:1 (7:1) (08.01.2005)

Wyniki 5 kolejki - 27.11.2004
  • End 1 - Elegans 2:8 (2:3)
  • Sory Chłopaki - UC Atomówki 2:7 (0:3)
  • Team Fałata - Szara Strefa 6:3 (2:2)
  • Different Kabanz - Ergänze 6:5 (4:5)
  • Wychylylybymy - F.P. Team 2:28 (0:9)
  • Kijek Toruń - Indoxynator CSAiU 3:4 (2:1)
  • TKU - TeKaHa 19:1 (9:0)

Wyniki 6 kolejki - 04.12.2004
  • End 1 - Kijek Toruń 2:3 (2:0)
  • Ergänze - Elegans 13:3 (6:3)
  • Szara Strefa - Different Kabanz 2:6 (2:1)
  • UC Atomówki - Team Fałata 2:2 (1:1)
  • TKU - Wychylylybymy 33:0 (11:0)
  • F.P. Team - Sory Chłopaki 7:3 (3:1) (08.01.2005)
  • TeKaHa - Indoxynator CSAiU 8:9 (4:6) (05.02.3005)

Wyniki 7 kolejki - 11.12.2004
  • Different Kabanz - UC Atomówki 12:5 (5:0)
  • Wychylylybymy - TeKaHa 7:4 (2:4)
  • Indoxynator CSAiU - End1 12:4 (2:0)
  • Kijek Toruń - Ergänze 3:11 (0:5)
  • Elegans - Szara Strefa 4:6 (3:4)
  • Team Fałata - F.P. Team 5:6 (2:4)
  • Sory Chłopaki - TKU 1:15 (1:5)

Przerwa ¶wi±teczno-noworoczna
Ponieważ 18.12.2004 w hali Olimpijczyka odbywać się będ± zawody karate, kolejna kolejka odbędzie si± na pocz±tku roku - prawdopodobnie 08.01.2005.
 
 
Wyniki 8 kolejki (08.01.2005 - 15.01.2005)
  • F.P. Team - TeKaHa 16:2 (7:0)
  • TKU - UC Atomówki 18:4 (6:1)
  • Wychylylybymy - Szara Strefa 1:9 (0:4)
  • Sory Chłopaki - Ergänze 4:10 (2:4)
  • Team Fałata - End 1 3:1 (2:1)
  • Different Kabanz - Indoxynator CSAiU 12:6 (7:1)
  • Elegans - Kijek Toruń 7:4 (1:1)

Wyniki 9 kolejki - 22.01.2005
  • TeKaHa - Szara Strefa 1:7 (29.01.2005)
  • UC Atomówki - Ergänze 10:8 (3:2)
  • F.P. Team - End1 13:2 (6:1)
  • TKU - Indoxynator CSAiU 8:6 (4:4)
  • Wychylylybymy - Kijek Toruń 0:3 (0:1) (15.01.2005)
  • Sory Chłopaki - Elegans 3:7 (0:2)
  • Team Fałata - Different Kabanz 3:8 (2:4)

Wyniki 10 kolejki - 29.01.2005
  • TeKaHa - Ergänze 0:10 (0:6)
  • Szara Strefa - End 1 2:5 (1:2)
  • UC Atomówki - Indoxynator CSAiU 11:7 (6:3)
  • F.P. Team - Kijek Toruń 1:1 (1:1)
  • TKU - Elegans 12:1 (3:1)
  • Wychylylybymy - Different Kabanz 0:5 (walkower)
  • Sory Chłopaki - Team Fałata 2:8 (29.01.2005)

Wyniki 11 kolejki - 05.02.2005
  • Team Fałata - TeKaHa 7:1 (29.01.2005)
  • Different Kabanz - Sory Chłopaki 10:6 (3:4)
  • Elegans - Wychylylybymy 5:0 (walkower)
  • Kijek Toruń - TKU 6:10 (1:4)
  • Indoxynator CSAiU - F.P. Team 6:11 (3:4) (15.01.2005)
  • End 1 - UC Atomówki 6:6 (29.01.2005)
  • Ergänze - Szara Strefa 5:4 (3:2) (22.01.2005)

Wyniki 12 kolejki - 12.02.2005
  • Sory Chłopaki - TeKaHa 7:4 (1:1)
  • Team Fałata - Wychylylybymy 11:2 (6:1)
  • Different Kabanz - TKU 8:4 (3:2)
  • Elegans - F.P. Team 3:6 (2:4)
  • Kijek Toruń - UC Atomówki 5:9 (3:4)
  • Indoxynator CSAiU - Szara Strefa 2:2 (0:0)
  • End 1 - Ergänze 3:5 (1:0)

Wyniki 13 kolejki - 19.02.2005
  • Different Kabanz - TeKaHa (13:2 (2:1)
  • Elegans - Team Fałata 6:12 (4:7)
  • Kijek Toruń - Sory Chłopaki 7:9 (1:3)
  • Indoxynator CSAiU - Wychylylybymy 5:0 (walkower)
  • End 1 - TKU 0:9 (0:2)
  • Ergänze - F.P. Team 8:1 (5:1)
  • Szara Strefa - UC Atomówki 4:5 (3:3)

Runda Playoff

Ćwierćfinały

  • Different Kabanz - CSAiU Indoxynator 9:8 (3:7), 14:3 (8:1)
  • UC Atomówki - FP Team 12:5 (6:3), 4:19 (4:6), 16:3 (6:4)
  • TKU - Szara Strefa 10:3 (5:1), 10:4 (7:3)
  • Erganza - Team Fałata 8:3 (2:0), 7:3 (3:0)

Półfinały

  • Different Team - UC Atomówki 4:13 (2:5), 4:7 (2:3)
  • Erganze - TKU 4:6 (2:4), 4:5 (0:0)

Finał

  • UC Atomówki - TKU (niestety, spotkania finałowe nie odbyły się z przyczyn zewnętrznych)