Toruńska Liga Unihokeja : Statystyki strzeleckie

Statystyki strzeleckie - runda playoff

FP Team
Poz. Zawodnik Drużyna Bramki
1  Sławomir Szachniewicz UC Atomówki 23
2  Andrzej Wiwatowski UC Atomówki 14
3  Tomasz Bartoszewski UC Atomówki 14
4  Sławomir Gołaszewski Szara Strefa 13
5  Jarosław Dołęga FP Team 12
6  Maciej Ćwikliński Szara Strefa 12
7  Jakub Sokołowski DifferentKabanz 11
8  Tomasz Paszkowski Erganze 9
9  Ireneusz Bandura Indoxynator 9
10  Marcin Kwas Team Fałata 9
11  Michał Fleiszer Erganze 9
12  Jarosław Wasiak TKU 8
13  Krzysztof Księżny TKU 8
14  Karol Trombala FP Team 7
15  Andrzej Graczyk Team Fałata 7
16  Rafał Kamiński DifferentKabanz 6
17  Rajmund Korczyński Indoxynator 6
18  Michał Fijałkowski TKU 6
19  Marcin Kulpa Team Fałata 5
20  Mirosław Kowalik UC Atomówki 5
21  Rafał Wojtczak Szara Strefa 5
22  Adam Wegenke DifferentKabanz 5
23  Łukasz Olczyk DifferentKabanz 5
24  Bartosz LeĽnicki Szara Strefa 4
25  Rafał Galasiński TKU 4
26  Radosław ¦liwka FP Team 3
27  Marcin Elszkowski 3
28  Tomasz Lubaszewski UC Atomówki 3
29  Krzysztof Mazurski Erganze 3
30  Stanisław Byrski UC Atomówki 3
31  Bartosz Czubak DifferentKabanz 2
32  Łukasz Galasiński TKU 2
33  Mariusz Wojciechowski TKU 2
34  Przemysław Czuk DifferentKabanz 1
35  Mateusz Błaszkowski DifferentKabanz 1
36  Arkadiusz Piętak Erganze 1
37  Łukasz JóĽwiak FP Team 1
38  Paweł Pociżnicki FP Team 1
39  Marcin Skorczyński Erganze 1
40  Remigiusz Stasiak Indoxynator 1
41  Olgierd Chytrowski UC Atomówki 1
42  Arkadiusz Zduńczyk Szara Strefa 1
43  Daniel Domolewski TKU 1
44  Leszek Ko¶nikowski UC Atomówki 1
45  Arkadiusz Białuski Indoxynator 1

Statystyki strzeleckie - runda zasadnicza
 
r
1  Michał Fleiszer Erganze 62
2  Rafał Kamiński DifferentKabanz 51
3  Jarosław Dołęga FP Team 49
4  Jarosław Wasiak TKU 47
5  Adam Wegenke DifferentKabanz 46
6  Rajmund Korczyński Indoxynator 32
7  Ireneusz Bandura Indoxynator 32
8  Tomasz Paszkowski Erganze 31
9  Tomasz Bartoszewski UC Atomówki 28
10  Krzysztof Księżny TKU 28
11  Przemysław Stelmaszyk TKU 28
12  Andrzej Wiwatowski UC Atomówki 27
13  Paweł Pociżnicki FP Team 26
14  Tomasz Lutomirski Kijek Toruń 25
15  Sebastian Wódecki Team Fałata 24
16  Paweł Orłowski Elegans 23
17  Maciej Ćwikliński Szara Strefa 22
18  Michał Meger Kijek Toruń 20
19  Sławomir Gołaszewski Szara Strefa 19
20  Przemysław Dr±żkowski Elegans 19
21  Michał Fijałkowski TKU 19
22  Przemysław Koperski Sory Chłopaki 18
23  Karol Trombala FP Team 18
24  Marcin Kulpa Team Fałata 18
25  Rafał Galasiński TKU 18
26  Marcin Kwas Team Fałata 17
27  Sławomir Szachniewicz UC Atomówki 15
28  Mirosław Kowalik UC Atomówki 15
29  Michał Małek End1 15
30  Jakub Sokołowski DifferentKabanz 14
31  Radosław ¦liwka FP Team 11
32  Krzysztof Mazurski Erganze 11
33  Aleksander Szydłowski Sory Chłopaki 11
34  Przemysław Szałucki Sory Chłopaki 10
35  Tomasz Lubaszewski UC Atomówki 10
36  Bartosz Kurlit Tekaha 10
37  Bartosz Czubak DifferentKabanz 10
38  Krzysztof Ola¶ End1 10
39  Rafał Wojtczak Szara Strefa 9
40  Łukasz Jachimiak Sory Chłopaki 8
41  Marcin Serafinowicz Wychylylybymy 8
42  Mateusz Kamiński End1 8
43  Jakub Pawłowski Wychylylybymy 8
44  Marcin Polanowski Elegans 8
45  Łukasz Galasiński TKU 8
46  Marcin Spychalski Tekaha 7
47  Marcin Elszkowski FP Team 7
48  Konrad Marchlewski Tekaha 7
49  Mariusz Wojciechowski TKU 7
50  Łukasz Trymerski Team Fałata 7
51  Andrzej Graczyk Team Fałata 7
52  Leszek Ko¶nikowski UC Atomówki 6
53  Bartosz LeĽnicki Szara Strefa 5
54  Rafał Kokorzycki TKU 5
55  Artur Drwęski FP Team 5
56  Daniel Wi¶niewski Sory Chłopaki 5
57  Karol Kurlit Tekaha 4
58  Radosław Koperski Sory Chłopaki 4
59  Stanisław Byrski UC Atomówki 3
60  Mateusz Masny Sory Chłopaki 3
61  Piotr Bętkowski Erganze 3
62  Krzysztof Makowski UC Atomówki 3
63  Adam Marciniak UC Atomówki 3
64  Łukasz Olczyk DifferentKabanz 3
65  Przemysław Wolski Wychylylybymy 2
66  Mateusz Błaszkowski DifferentKabanz 2
67  Paweł Bielak Kijek Toruń 2
68  Damian Kłaniecki End1 2
69  Przemysław Kłaniecki End1 2
70  Marcin Kamiński Indoxynator 2
71  Rafał Hoffman Tekaha 2
72  Arkadiusz Kalwasiński Tekaha 2
73  Łukasz Serkowski Tekaha 2
74  Karol Achtabowski TKU 2
75  Arkadiusz Piętak Erganze 2
76  Daniel Domolewski TKU 2
77  Patryk Koc Wychylylybymy 2
78  Maciej Polak Elegans 1
79  Zbigniew Malinowski End1 1
80  Przemysław Czech Kijek Toruń 1
81  Tomasz Woroniecki Elegans 1
82  Krzysztof Szydłowski Elegans 1
83  Piotr Renusz Kijek Toruń 1
84  Arkadiusz Tarnowski Indoxynator 1
85  Marek Michalak Indoxynator 1
86  Tomasz Modrzyński Wychylylybymy 1
87  Krzysztof Kalinowski Wychylylybymy 1
88  Zbigniew Olszewski Tekaha 1
89  Piotr Parda Kijek Toruń 1
90  Olgierd Chytrowski UC Atomówki 1
91  Zbigniew Szczerbik UC Atomówki 1
92  Paweł Cegielski Team Fałata 1
93  Arkadiusz Zduńczyk Szara Strefa 1
94  Krzysztof Kugiel Indoxynator 1